PROJEKT- „GLOBAL CITIZEN"

Utworzono: piątek, 28, luty 2014

aiesecW ramach projektu  „GLOBAL CITIZEN”  realizowanego  przez międzynarodową organizację studencką AIESEC Katowice, od poniedziału do piątku (3-7 marca 2014)  nasza szkoła będzie już po raz kolejny gościć wolontariuszy z zagranicy. W tym roku odwiedzą nas  studenci z Grecji, Iranu i Wietnamu.

Na interaktywnych warsztatach uczniowie zdobędą wiedzę na temat tych egzotycznych krajów i ich kultur, sprawdzą swój angielski w praktyce, a przede wszystkim, będą się dobrze bawić.

W tym roku nasi goście poruszą też tematykę związaną z prawami człowieka.

A  oto prezentacje naszych wolontariuszy:   ANASTASIA   SERPI,  SAMIN GHAFARI  i  NGHIA MINH PHAM

Anastasia pochodzi z Grecji, mieszka w Atenach.

Ma 23 lata. Jest absolwentką Finansów, które studiowała w Ateńskim Uniwersytecie Ekonomi i Biznesu
Przez jeden semestr studiowała w Lizbonie (otrzymała Stypendium w programie Erasmus).  Jest wolontariuszką w organizacjach pozarządowych.  Jest członkiem organizacji AIESEC.   Zainteresowania:  podróżowanie, słuchanie muzyki.

Samin Ghafari  pochodzi z Iranu

Studiuje filologię angielską.  W przyszłości chce zostać nauczycielem, ponieważ uwielbia spędzać czas z dziećmi. W każde lato pracuje jako opiekun na koloniach dla młodzieży.

Nghia Minh Pham pochodzi z  Wietnamu.  Wiek: 21 lat

Studia: Ekonomika przedsiębiorstw. Praca: jako nauczyciel w Centrum Edukacji i jako tłumacz tekstów z  języka ojczystego na angielski i na odwrót. Zainteresowania: Czytanie książek , film, muzyka, przedmioty ścisłe, komputery.

2011 II Liceum Ogólnokształce im. Czesława Miłosza w Jaworznie - PROJEKT- „GLOBAL CITIZEN". All rights reserved