Oficjalne otwarcie świetlicy szkolnej!

Utworzono: poniedziałek, 23, wrzesień 2013

świetlicaDnia 23 września wraz z symbolicznym przecięciem czerwonej wstęgi przez Panią Dyrektor, została otwarta nasza świetlica, w której od tej pory każdy uczeń będzie mógł spędzać przerwy i czas wolny przed zajęciami.

Od pierwszych chwil największym zainteresowaniem cieszą się kanapy, jednak musimy pamiętać, żeby o nie dbać, aby nam jak najdłużej służyły. Zresztą sposób użytkowania świetlicy jest zamieszczony w humorystycznie napisanym regulaminie. Uwagę przykuwa też malowidło na ścianie, wykonane przez Wiktorię Dziadułę z kl. II MI. Dodatkowo można skorzystać z gier planszowych i karcianych. Fakt, że duży wkład w przygotowanie świetlicy mieli uczniowie sprawia, że jest to nasze miejsce, wolne od szkolnych schematów i reguł.

Świetlica jest otwarta od godz. 7:00 do 15:00

• sw1
  • sw2
  • sw3