Skocz do:

icona: informacjaStrona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Jaworzna.

Utworzono: wtorek, 28, październik 2014

   Dnia 24 października 2014 w jaworznickich gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Jaworzna. Kandydatami w tych wyborach w naszej szkole byli : Konrad Mika  z kl. III MI, Piotr Nowak z kl.I A, Piotr Pniak z kl. II MG/BCH, Dominika Rapacz z kl. I C i Weronika Synowiec z kl. III BCH. Dwóch kandydatów z największą liczbą głosów, otrzyma mandaty radnych.

  W naszej szkole organizacją wyborów zajęła się powołana przez Miejską Komisję  - Szkolna Komisja Wyborcza w składzie : Pani Magdalena Paluch – przewodnicząca, Natalia Nieużyła – zastępca przewodniczącego, Oliwia Jaromin, Kamil Gwiżdż, Grzegorz Ryskalok , Stanisław Szuster i Pan Maciej Czerwiński. Po interesującej kampanii wyborczej przyszedł czas na wybory, w których wzięło udział  166 uczniów naszej szkoły. Frekwencja  wyniosła 74,7 %  .  Oddano 153 ważne głosy.  Na poszczególnych kandydatów oddano następujące liczby głosów:
Konrad Mika – 92 głosy
Piotr Nowak – 43 głosy
Piotr Pniak – 95 głosów
Dominika Rapacz – 40 głosów
Weronika Synowiec – 36 głosów.
 
   Ostateczne wyniki ogłasza Miejska Komisja Wyborcza w terminie 10 dni od daty wyborów.

Do góry

Wyszukiwarka

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!
2011 II Liceum Ogólnokształce im. Czesława Miłosza w Jaworznie - Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Jaworzna.. All rights reserved
Powered by Joomla 1.7 Templates
Do góry