Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Utworzono: piątek, 10, czerwiec 2016

sru 8 czerwca w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kandydatami byli : Nikola Banasik kl.1 B, Matusz Bryła kl.1 C, Paulina Flak kl. 1C, Adrianna Gołas kl.1A, Pola Hulbój kl.1C, Michał Jasica kl.1A, Jakub Materla kl.1B, Mateusz Tadus kl.1B i Izabela Tempka kl.1A.  Spośród dziewięciu kandydatów, pięciu z największą  liczbą otrzymanych głosów, stanowić będzie   w roku szkolnym 2016/2017 nową Radę Samorządu Uczniowskiego.

W wyborach największą liczbę głosów otrzymali :

1.      Pola Hulbój  kl. 1 C        - 75 głosów
  2.      Mateusz Bryła  kl. 1 C    - 74  głosy
  3.      Jakub Materla  kl. 1 B     - 71 głosów
  4.      Adrianna Gołas  kl. 1 A  - 42 głosy
  5.      Izabela Tempka  kl. 1 A  - 41 głosów.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a nowej Radzie życzymy samych dobrych decyzji.

• sru1
  • sru2

2011 II Liceum Ogólnokształce im. Czesława Miłosza w Jaworznie - Wybory do Samorządu Uczniowskiego. All rights reserved